x
İletişim Formu

Soğuksu Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:111 45600 Alaşehir/MANİSA
Telefon : +90 (236) 653 10 61
Fax : +90 (236) 654 38 10
E-Mail :
Alaşehir
 
E-Posta Duyuru
Alaşehir Ticaret Ve Sanayi Odası İle İlgili Duyurulardan Haberdar Olabilmek İçin E-Mail Listemize Katılın
 
Etkinlik Takvimi
 
 
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Alaşehir Tanıtım Videosu
 
 
 
 
26.02.2018   TOBB GENEL SEKRETERLER BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

TOBB GENEL SEKRETERLER BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Birol ŞEN  TOBB GENEL SEKRETERLER BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE katılım sağladı.
İlgili Seminerde TOBB Genel Sekreteri Mustafa SARAÇÖZ, TOBB Genel Sekreter Yrd. Cengiz ÖZCAN, Ali Emre YURDAKUL, Cengiz DELİBAŞ, Sarp KALKAN, Hukuk Müşaviri İbrahim BAYAR,Başkan Danışmanı Çağlayan DÜNDAR ve Odalar Müdürü Volkan TUFAN tarafından Oda – Borsalara bilgilendirme yapıldı. 2 gün süren seminerde son gün TOBB Başkanı Sayın M.Rifat HISARCIKLIOĞLU’ nun katılarak Oda ve Borsa Genel Sekreterlerine hitap etti.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 81 il ve 160 ilçedeki Oda ve Borsa camiası olarak tek bir aile olduklarını vurgulayarak, “Türkiye’nin her kesiminden, her sektöründen şirketleri, girişimcileri temsil eden, tek meslek örgütüyüz. Gücümüz de, birliğimizden, birbirimize sımsıkı kenetlenmiş olmamızdan geliyor. Birliğimiz, gücümüz ve etkinliğimiz, bu camianın farkıdır. Başka kurumlardan bizi ayrıştıran, bizi öne çıkartan en büyük özellik budur” dedi. Hisarcıklıoğlu, camia olarak büyük işler ve hizmetler yaptıklarını, tüm bunların arkasındaki asıl kişilerin Genel Sekreterler olduğunu belirterek, “Sizler başarılı işler yaptığınızda, biz de başarılı oluyoruz. Böylece hepimizin gücü ve itibarı da artıyor” dedi.
Hisarcıklıoğlu TOBB olarak kendilerine düşen görevin, Genel Sekreterleri en iyi şekilde hazırlamak ve bilgi ile donatmak olduğunu ifade etti.

TOBB ve Oda/Borsaların verdiği hizmetler ve yaptığı faaliyetler ile Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya’da örnek alınır hale geldiğini, tüm bu çevre coğrafyanın rol modeli ve ilham kaynağı olduğunu anlatarak, Genel Sekreterlerle gurur duyduğunu, başarılı çalışmalarının devamını dilediğini söyledi.

MESLEKİ EĞİTİM SUNUMU
REFORMLAR SUNUMU
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ SUNUMU
Bugün 6 Kişi Toplam 7314 Kişi