x
İletişim Formu

Soğuksu Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:111 45600 Alaşehir/MANİSA
Telefon : +90 (236) 653 10 61
Fax : +90 (236) 654 38 10
E-Mail :
Alaşehir
 
E-Posta Duyuru
Alaşehir Ticaret Ve Sanayi Odası İle İlgili Duyurulardan Haberdar Olabilmek İçin E-Mail Listemize Katılın
 
Etkinlik Takvimi
 
 
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Alaşehir Tanıtım Videosu
 
 
 
 
02.01.2020    KADIN GİRİŞİM KOOPERATİFİNDEN BAŞKAN SEYHAN’A ZİYARET

         KADIN GİRİŞİM KOOPERATİFİNDEN  BAŞKAN SEYHAN’A ZİYARET

Odamızın üyesi olarak tescil edilen İlçemizdeki kadınların kendi ürettikleri ürünleri pazarlayarak satabileceği bir platform olarak kurulan Sınırlı Sorumlu Alaşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi temsilcileri Selen Öküzcüoğlu, Bilge Altan, Aykan Paker ve Nurdan Beşikçi Özyalçın’dan oluşan heyet Oda Başkanımız Mustafa Seyhan’ı makamında ziyaret etti.

           Akreditasyon Çalışmalarımızda sosyal sorumluluklarımız gereği İlçemize örnek teşkil edecek olan bu önemli kooperatifin kuruluşunda üretim yapan emek  sarf eden kadınlarımıza destek olmamız nedeni ile teşekkür ziyaretinde bulunan Kooperatif yetkilileri Kooperatiflerinde ürettikleri el ürünlerinden oluşan hediyeyi Oda başkanı Mustafa Seyhan’a takdim ettiler.

     Başkan Seyhan kooperatif yetkililerinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek bu gibi oluşumlara her zaman destek olmaya hazır olduğunu ve bundan sonraki çalışmalarında da destek olmaya devam edeceğini bildirdi. Seyhan ayrıca bu önemli girişimin İlçemize çok şeyler katacağını belirterek Hayırlı olmasını diledi.

Bugün 3 Kişi Toplam 2755 Kişi