x
İletişim Formu

Soğuksu Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:111 45600 Alaşehir/MANİSA
Telefon : +90 (236) 653 10 61
Fax : +90 (236) 654 38 10
E-Mail :
Alaşehir
 
E-Posta Duyuru
Alaşehir Ticaret Ve Sanayi Odası İle İlgili Duyurulardan Haberdar Olabilmek İçin E-Mail Listemize Katılın
 
Etkinlik Takvimi
 
 
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Alaşehir Tanıtım Videosu
 
 
 
 
05.07.2019   HİZMET BİZDEN İHRACAT ONLARDAN

HİZMET BİZDEN İHRACAT ONLARDAN

Alaşehir’de faaliyet gösteren ihracatçı firmalara yönelik olarak organize edilen Fumigasyon Operatörlüğü eğitimi tamamlandı. Söz konusu eğitim.Ticaret ve Sanayi Odası nın ev sahipliğinde; İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ege İhracatçılar Birliği Alaşehir Temsilciliğimin ön ayak olması ile gerçekleştirildi.

Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ege İhracatçılar Birliği Alaşehir Temsilciliğinin işbirliğinde hayata geçirilen ihracatçılara yönelik olarak düzenlenen Fumigasyon Operatörlüğü eğitimi, Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda 15 günlük eğitimin ardından tamamlandı. Ege İhracatçılar Birliği Alaşehir Temsilcisi Güleç Gıda Ltd. Şti. Yetkilisi Vural Güleç, eğitimin başarı ile tamamlandığını belirterek, eğitime katılan herkese teşekkür etti. Güleç, eğitimin ev sahipliğini üstlenen Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Seyhan’a, Yönetim kuruluna ve oda personeline de ayrıca ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini sundu.

“ALAŞEHİR’E KATKI VE DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ9 Alaşehir’e her yönde katkı ve destek sağlamak için çalıştıklarını belirten Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Seyhan, Fumigasyon Yurt Dışına İhraç edilen Tarım ürünlerinin içerisinde bulunma ihtimali olan haşerelere karşı karşı yapılacak olan gaz ile ilaçlama sisteminin adı olduğunu söyledi. Seyhan, “Gıda ihraç ürünlerinin müşteriye ulaşmasının üzerinden çok zaman geçiyor.

Dolayısıyla bazı sıkıntıların yaşanması kaçınılmaz oluyor. İhracatçı firmalarımız bu konuda çok sıkıntı yaşıyorlardı. Söz konusu sıkıntıların bertaraf edilmesi adına bu eğitim çok önemliydi. Amacımız Vizyonumuzda olduğu gibi İlçemizi Tarım ürünlerinde cazibe merkezi haline getirmek.

 

Bugün 14 Kişi Toplam 8692 Kişi