x
İletişim Formu

Soğuksu Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:111 45600 Alaşehir/MANİSA
Telefon : +90 (236) 653 10 61
Fax : +90 (236) 654 38 10
E-Mail :
Alaşehir
 
E-Posta Duyuru
Alaşehir Ticaret Ve Sanayi Odası İle İlgili Duyurulardan Haberdar Olabilmek İçin E-Mail Listemize Katılın
 
Etkinlik Takvimi
 
 
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Alaşehir Tanıtım Videosu
 
 
 
 
19.07.2019   AKREDİTASYON EĞİTİMİ

AKREDİTASYON EĞİTİMİ

Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası  Genel Sekreteri Birol ŞEN  TOBB Ankara’da 18-19 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen DENETİM ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ‘na katılım sağladı.

Yoğun bir katılımın olduğu ve iki gün süren TOBB eğitiminde; TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi- Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik YAVUZ salona hitap ederek, katılımcılarımızı onurlandırdı. Eğitim sunumunu TOBB Akreditasyon Müdürü Özge KARATEPE yaptı ve TOBB Akreditasyon Personeli Başak AYIK ’ta katkı koydu. Planlama, Analiz, Çözüm, İkna ve Sistematik yol haritası üzerine Ebru AĞDUK bir sunum yaptı. TOBB Odalar Md. Volkan TUFAN TOBB Kurumsal Yapı ve Faaliyetleri üzerine yaptığı sunum dinlenerek, izlendi. Denetim öncesi, denetçilerimizin ve sistemimizin neler isteği üzerine genel bilgi verildi.

Konu ile ilgili Alaşehir TSO Genel Sekreteri Birol Şen  “ Odaların ve Borsaların kurumsal kapasitesinin arttırılarak, üyelerine sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla 12. Dönem Akreditasyon Sürecine dahil olan ve Aralık-2016 döneminde AKREDİTE BORSA olan Kurumumuz Kasım/Aralık-2019 döneminde denetim yaşayacak. Amacımız Kurumumuzu daha iyi seviyelere taşıyabilmek. Söz konusu eğitimin faydalı geçtiğine inanmaktayız. Bizi bu sürece taşıyan Birliğimiz TOBB’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Bugün 14 Kişi Toplam 9883 Kişi